جلسه ویژه برای قیمت خودرو در وزارت صمت

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، در حالی که اول آبان ماه امسال وزیر صمت وعده کاهش قیمت خودرو تا پایان امسال را داده بود رئیس سازمان بورس اخیرا از رشد منطقی قیمت خودرو درب کارخانه سخن گفته بود.

جلسه ویژه برای قیمت خودرو در وزارت صمت

در همین حال در هفته اخیر سایپا و ایران خودرو قیمت محصولات خود را به روز کردند که نسبت به قیمت های قبلی افزایش داشت. پس از این هرچند اعلام شده بود که این افزایش قیمت ها به پیش فروش های قبلی مرتبط نیست و به فروش های قبلی تعمیم داده نخواهد شد اما واکنش وزارت صمت را به همراه داشت.

اما شب گذشته اعلام شد به دستور وزارت صمت، شرکت های خودروساز داخلی مکلف شدند افزایش قیمت محصولات خود را ملغی کنند.

طبق گزارش ایسنا، هرچند که شورای رقابت چندان رضایتی از این تصمیم وزارت صمت مبنی بر ارائه مجوز افزایش قیمت به خودروسازان نداشت، اما اعلام شده است دستور لغو افزایش قیمت خودروهای داخلی از طریق رئیس جمهور صادر شده و وزارت صمت به خودروسازان ابلاغ کرده که قیمت محصولات مشمول افزایش قیمت نشود و به حالت قبل بازگردند.

با این حال یک سایت خبری از تشکیل جلسه ویژه در وزارت صمت برای قیمت خودرو با حضور کنندگان خودروسازان در روز جمعه خبر داده است.

اخبارخودرو در این مورد نوشته است: براساس برخی شنیده ها پس از انتشار خبر ناگهانی مخالفت رئیس جمهور با افزایش قیمت ها، احتمالا یک جلسه فوری جمعه در وزارت صمت برگزار خواهد شد.

آیا ممکن است اتفاق جدیدی رخ دهد؟

آخرین اخبار خودرو را در صفحه اخبار خودرو دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "جلسه ویژه برای قیمت خودرو در وزارت صمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه ویژه برای قیمت خودرو در وزارت صمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید