فیلم جلف بازی شاهرخ استخری برای جذب فالوور

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، خبرنگاران:ویدیو جنجالی شاهرخ استخری بازیگر مرد تلویزیون و سینما که در آن رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد.

فیلم جلف بازی شاهرخ استخری برای جذب فالوور

شاهرخ استخری باز هم سوژه شد. شاهرخ استخری ویدیویی دیدنی از خودش به اشتراک گذاشت.شکلک های عجیب شاهرخ استخری بازیگر مرد تلویزیون و سینما در صفحه اینستاگرامش سوژه کاربران فضای مجازی شد.کاربران این حرکت شاهرخ استخری که فعالیت زیادی در اینستاگرام و توییتر دارد را برای ایجاد حاشیه و بالا بردن فالوورهای پیجش می دانند.هنوز شاهرخ استخری درباره علت انتشار این ویدیو توضیحی نداده است.

عایدی شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور

شاهرخ استخری فعال حوزه جواهرات و طلا است و بیشتر عایدی او از همین راه است. البته اخیرا همسر او سپیده بزمی پور هم در زمینه بلاگری فعالیت دارد و قطعا عایدی قابل توجهی کسب می نماید. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری حالا دیگر یک بلاگر معروف شده و بیشتر حاشیه های زندگی او از این جهت است که ابتدا شاهرخ استخری هیچ عکسی از او منتشر نمی کرد ولی یکباره در نقش یک بلاگر اینستاگرامی حاضر شد.

یکی از جنجال های اخیر شاهرخ استخری درباره کار کردن (کارگری) همسرش سپیده بزمی پور در کارخانه است ! بعد از ایجاد حاشیه ها و واکنش های فراوان به این ادعا سپیده بزمی پور اینگونه واکنش نشان داد : قول داده بودم بهتون که بیام جریان مصاحبه شاهرخو تعریف کنم براتون ... همون اصطلاح کف کارخونه و سوالای شما ... قبل از هر چیزی نظر قلبیمو میخوام بگم ، اعتقادی که باهاش عظیم شدمو تا امروز برام مورد احترام بوده ... تمام ادمایی که روی این کره زمین کار میکنن و نون حلال میبرن خونه هاشون صد در صد قابل احترامن و اصلااااااا کسی از اون یکی بالاتر نیست ... جهان به بنا،نجار، گارسون، دکتر،مهندس، معلم، نیروی خدماتی و و و همه ی ی شغلها احتیاج داره و همشون به یک مقدار محترمن و وجودشون ضروری برای ادامه زندگی تک تکمون ...

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "فیلم جلف بازی شاهرخ استخری برای جذب فالوور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم جلف بازی شاهرخ استخری برای جذب فالوور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید