مربیان مهدهای کودک مشمول قانون رتبه بندی معلمان می شوند؟

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، تهران (پانا) - رییس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک گفت مهدهای کودک به صورت غیردولتی اداره می گردد و مربیان آن تابع قانون کار حقوق و مزایا دریافت می نمایند.

مربیان مهدهای کودک مشمول قانون رتبه بندی معلمان می شوند؟

به گزارش برنا، علیرضا حاجیان زاده، رییس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک درباره اعمال قانون رتبه بندی برای مربیان مهدهای کودک گفت: مدیریت مهدهای کودک به تازگی به وزارت آموزش و پرورش واگذار شده و مربیان مهدهای کودک مشمول قانون رتبه بندی معلمان نمی شوند.

وی درباره دلیل مشمول نشدن مربیان مهدهای کودک اضافه نمود: مربیان مهدهای کودک به صورت غیر دولتی با آموزش و پرورش همکاری می نمایند و در استخدام دولت نیستند.

حاجیان زاده ادامه داد: مهدهای کودک به صورت غیر دولتی اداره می شوند و مربیان آن تابع قانون کار حقوق و مزایا دریافت می نمایند.

وی با اشاره به اینکه در برنامه های بعدی ما وجود دارد که بتوانیم مهدهای سراسر کشور را از نظر کیفیت رتبه بندی کنیم که انتظارات تعیین گردد، توضیح داد: درحال حاضر آیین نامه ها و مقررات سازمان تعلیم و تربیت تدوین نشده است چرا که این سازمن نوپا و تازه تأسیس است اما بعد از تصویب دستورالعمل هایی ابلاغ می گردد.

حاجیان زاده ادامه داد: بعد از تنظیم مقررات، درجه بندی بین مهدهای کودک تعیین می گردد اما هنوز چیزی تعیین نیست.

رییس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک درباره زمان تصویب قوانین و آیین نامه های این سازمان ادامه داد امیدواریم تا خاتمه سال، مقررات و آیین نامه ها تصویب و عملیاتی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مربیان مهدهای کودک مشمول قانون رتبه بندی معلمان می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربیان مهدهای کودک مشمول قانون رتبه بندی معلمان می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید