یک استریمر بازی های سولز، سکیرو و الدن رینگ را پشت سر هم و بدون صدمه دیدن تمام کرد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، طرفداران عناوین میازاکی (Miyazaki) افراد عجیبی هستند. شما در دنیای گیمینگ کارهای بسیار عجیبی می بینید که از دست این افراد بر می آید. برای مثال اختراع کنترلر موزی و اتمام بازی الدن رینگ (Elden Ring) با آن یا مواردی از این دسته که شما را متعجب می کنند. در میان این موارد برخی از کارهای بازیکنان نیز از روی مهارت است. برای مثال اتمام بازی ها بدون خوردن یک ضربه و مردن چیزی است که تنها افراد بسیار ماهر از پس آن بر می آیند. مخصوصاً اینکه بازی های ساخته شده از طریق میازاکی بسیار سخت هستند.

یک استریمر بازی های سولز، سکیرو و الدن رینگ را پشت سر هم و بدون صدمه دیدن تمام کرد

حال یکی از استریمرها نهایت توانایی خود را در بازی های سولزبورن (Soulsborn) به اثبات رساند. این فرد توانست بهترین عناوین شرکت فرام سافتور (From Software) را بدون خوردن حتی یک ضربه به اتمام برساند. در این چالش استریمر عناوین دیمن سولز (Demon Souls)، دارک سولز 1، 2، و 3، بلادبورن (BloodBorne)، سکیرو (Sekiro) و الدن رینگ وجود داشتند. چالش این بود که اگر این فرد حتی یک ضربه بخورد باید این ماجرا را از ابتدا شروع کند.

نام این استریمر نیکو (Nico) است. او خبر این کار را در توییتر خود منتشر کرده و طرفداران خود را نیز در شادی خود سهیم کرد. نیکو حدود 120 روز دائماً به تجربه عناوین مختلف میازاکی پرداخت تا بتواند بدون خوردن حتی یک ضربه همگی آن ها را به اتمام برساند. انجام این کار نیاز به تمرکز بسیار زیادی دارد که از یک فرد عادی بر نمی آید.

به انتها رساندن هر کدام از عناوین میازاکی به خودی خود بسیار سخت است. حال اگر ضربه نخورید ماجرا فرق دارد. اگر بخواهید چندین عنوان را پشت سر هم به اتمام برسانید که بسیار خسته کننده می شود. نکته جالب اینجاست که نیکو دومین نفری است که این کار را انجام می دهد. البته فرد قبلی با استراحت بین عناوین این کار را انجام داد. این در صورتی است که نیکو به صورت ماراتن تمامی عناوین سولز بورن را تجربه کرد.

به طور کلی عناوین سولزبورن نیاز به مهارت بسیار زیادی دارند. سختی برخی از عناوین اصلاً منطقی نیست و اتمام آن بدون خوردن حتی یک ضربه نیاز به تمرکز بسیار بالایی دارد. چیزی که تنها از گیمرهای بسیار حرفه ای برمی آید. نکته اینجاست که یک بازی مثل الدن رینگ به خودی خود بسیار بزرگ و طولانی است. از طرفی سخت هم هست. چیزی که باعث می شود تجربه آن تا حدی خوبی خسته کننده باشد. البته از زیبایی این بازی نمی کاهد. حال این استریمر به دنیا اثبات کرد که با تجربه کافی و تمرکز لازم، می توان عناوین سولز بورن را به اتمام رساند.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ

به "یک استریمر بازی های سولز، سکیرو و الدن رینگ را پشت سر هم و بدون صدمه دیدن تمام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استریمر بازی های سولز، سکیرو و الدن رینگ را پشت سر هم و بدون صدمه دیدن تمام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید