استیل البرز آق قلا قهرمان لیگ برتر فوتبال گلستان شد

به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های استان گلستان بعدازظهر پنجشنبه با برگزاری هفته هجدهم به سرانجام رسید که تیم استیل البرز آق قلا با کسب عنوان قهرمانی، جواز حضور در فصل آینده لیگ دسته سوم کشور را کسب کرد و تیم های شاهین بندرگز و شهید آسیابی کلاله به لیگ دسته اول استان سقوط کردند.

استیل البرز آق قلا قهرمان لیگ برتر فوتبال گلستان شد

در مهم ترین دیدار هفته خاتمهی که مشخص کننده قهرمان فصل بود تیم های استقلال علی آباد و استیل البرز آق قلا در علی آباد به مصاف هم رفتند که استیل البرز با یک گل در این بازی به پیروزی رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد.

استقلال بندرگز مهمان پدیده گنبد بود که در دیداری پر گل با حساب پنج بر چهار پیروز شد و در لیگ برتر فوتبال گلستان باقی ماند.

شاهین بندرگز هم در دیداری خانگی به مصاف دهیاری آرخ گلدشت رفت که با تساوی سه بر سه متوقف شد تا با این نتیجه به لیگ دسته اول استان سقوط کند.

همچنین در نخستین دیدار هفته هجدهم هم بعدازظهر چهارشنبه تیم علم و ادب سپاهان گرگان سه بر دو میزبانش شهید آسیابی کلاله را مغلوب کرد تا بقایش در لیگ برتر استان تثبیت گردد.

در خاتمه رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های گلستان، تیم استیل البرز آق قلا با 35 امتیاز قهرمان شد تا فصل آینده به عنوان نماینده استان در لیگ دسته سوم کشور شرکت کند، تیم های استقلال علی آباد با 30 امتیاز، پدیده گنبد با 29 امتیاز، دهیاری آرخ گلدشت با 22 امتیاز، عقاب گنبد با 20 امتیاز، علم و ادب سپاهان گرگان با 19 امتیاز و استقلال بندرگز با 17 امتیاز به ترتیب در مکان های سوم تا هفتم قرار گرفتند و تیم های شاهین بندرگز با 16 امتیاز و شهید آسیابی کلاله با هفت امتیاز در رده های هشتم و نهم ایستاند و به لیگ دسته اول استان سقوط کردند.

گفتنی است؛ مراسم اهدای جام به تیم استیل البرز آق قلا با حضور فرمانداران، شهرداران و روسای اداره ورزش و جوانان شهرستان های آق قلا و علی آباد کتول، معاونین اداره کل ورزش و جوانان گلستان و مسئولان هیئت فوتبال استان برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استیل البرز آق قلا قهرمان لیگ برتر فوتبال گلستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیل البرز آق قلا قهرمان لیگ برتر فوتبال گلستان شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید