برانکو: من چه کاری به کی روش دارم؟، فقط می خواهیم داوران صادقانه داوری نمایند

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تعریف و تمجید از تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پرداخت.

برانکو: من چه کاری به کی روش دارم؟، فقط می خواهیم داوران صادقانه داوری نمایند

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم پدیده شهر خودرو اظهار کرد: بخش دوم لیگ آغاز می گردد و بعد از آن بلافاصله داربی. تیمی که امتیازاتش مساوی با پرسپولیس و سپاهان و در صدر جدول است. این بیانگر این است که چه کار سختی در پیش داریم. در طی نیم فصل اول فقط دو بازی را باختند و تیمی هستند که با لیاقت در این صندلی قرار گرفته است. خیلی خوب و قاطعانه بازی کردند و بازی هایی هم که باختند نباید می باختند.

او ادامه داد: آخرین بازی آن ها مقابل استقلال را دیدید که چه قدر خوب عمل کردند. یک رویارویی خیلی سخت خواهیم داشت مخصوصاً این که اولین بازی ما مقابل هواداران مان است. این بازی های اول معمولاً خیلی سخت و با نتیجه نامعلوم است. در خصوص تیم مان باید عرض کنم مهدی ترابی در ترکیب ما نیست. ماهینی و انصاری هم مصدوم هستند. ربیع خواه هم کاملاً مصدومیتش رفع نشده است. سیدجلال هم امروز احساس ناراحتی از ناحیه پا داشت و همینطور بودیمیر. خواهیم دید که در 24 ساعت آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. شادمان هستم که دوباره کار را آغاز می کنیم و با هواداران مان روبه رو می شویم. پر از خوشبینی هستم و می رویم برای اجرای اهدافی که از ابتدای فصل مقابل خودمان قرار دادیم.

برانکو در خصوص پیوستن منشأ به استقلال هم بیان نمود: این سوال مربوط به استقلال می گردد چون آن ها او را به خدمت گرفته اند و صحبت خاصی در این مورد ندارم. ما از او بابت تلاشی که برای ما کرد تشکر کردیم و برای او آرزوی موفقیت در باشگاهی که خواهد بود، داریم.

او در خصوص اشتباهات داوری در لیگ نیز اظهار کرد: همه ما امکان اشتباه داریم و هیچ وقت هیچ کدام از ما اگر محترمانه داوری شده باشد، از داوری ناراحت نشده ایم. ما فقط یک داوری محترمانه و صادقانه می خواهیم. البته داوران اشتباه می نمایند و اشتباه باید شامل هر دو طرف باشد چون داورها هم حق دارند روز بد داشته باشند. من هرگز از داورها عذرخواهی نخواستم. واقعیت این است که ما بیشتر از بقیه تیم ها لطمه خوردیم و فقط می خواهیم داوران صادقانه داوری نمایند و ما هم می فهمیم که اشتباه باز هم خواهد بود. همان طور که بازیکنان من و خود من اشتباه می کنیم. اینجا هستیم که مسائل را رفع کنیم.برانکو درباره این که کی روش گفته است می خواسته به وسیله واسطه گری پروین با برانکو صحبت کند هم گفت: شما تا به حال شنیده اید من علیه کی روش حرف بزنم؟ یا مخالف تیم ملی ایران حرف زده ام؟ آیا کی روش علیه من حرف زده است یا نه؟ همین برای من کافی است. دیگر در خصوص چه چیزی می خواهیم حرف بزنیم. من چه کاری به کی روش دارم؟ سرمربی تیم ملی بوده است و همواره هم به تیم ملی بازیکن داده ایم و از تیم ملی حمایت کردیم. آیا تا به حال با یک برنامه تیم ملی مخالفتی داشته ایم؟ شما از نتایج تیم ملی راضی هستید؟ هرگز هیچ صحبتی نشده است. من فقط این مطالبی که شما می نویسید را خوانده ام. من این جا نیامده ام که با کسی بجنگم که بخواهم با او صلح بکنم. آمده ام کار کنم و تجاربم را در اختیار پرسپولیس و فوتبال ایران بگذارم. نه این که مردم را به جان همدیگر بندازم.

او در خصوص پیشنهادی که از الاهلی دارد هم شرح داد: همان طور که دنبال بازیکنان من هستند، من هم پیشنهاد دارم. من مربی بودم که در 3 کشور قهرمانی داشته ام. با تیم ملی کرواسی سوم جهان شدم. با ایران سوم آسیا شدم. در بوسان قهرمان شدم. فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شدم. طبیعی است که برای من پیشنهادات می آید و چیز عجیبی نیست.

برانکو در خصوص حریف روز چهارشتنبه تیمش هم گفت: تیم گل محمدی در نیم فصل اول عالی بازی کرد و مقابل سپاهان و استقلال و پرسپولیس هم خوب بودند. طبیعی است که الان هم همین کار را بنمایند. درست است که خلعتبری رفته اما جای او رضایی آمده است. طبیعی است که ما به دنبال جواب برای روش بازی آن ها خواهیم بود. ما در دفاع وسط محمد نادری را جذب کردیم و برای هر کدام از دفاع وسط های مان تعویض خوبی داریم. نادری می تواند در دفاع چپ هم بازی کند. خیلی از او راضی هستم. کارمان را به شکلی که تا الان بوده ادامه خواهیم داد. ماهینی باید بعد از نوروز آماده گردد. انصاری هم آخر فصل آماده می گردد. ربیع خواه هم همین چند روز آینده آماده می گردد.

سرمربی پرسپولیس افزود: خیلی مهم است که ما نیمکت بزرگ و با کیفیتی داریم. بازی های زیادی پیش رو داریم و همه فرصت بازی خواهند داشت. تیم از یازده نفر تشکیل نشده است. بلکه 18 تا 22 نفر تیم را تشکل می دهند. این را نگرانی شیرین می گوییم.

او در خصوص سیستم VAR هم بیان نمود: من خودم خیلی معمولاً هوادار سیستم VAR نبوده ام چون زیبایی فوتبال را می گیرد اما تکنولوژی کار خودش را انجام می دهد و این سیستم در اکثر کشورهای فوتبالی جهان پذیرفته شده است. قطعاً می تواند یاری زیادی در لحظه های کلیدی برای باشگاه ها و داوران باشد. آموزش داوران هم در این مورد احتیاج است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برانکو: من چه کاری به کی روش دارم؟، فقط می خواهیم داوران صادقانه داوری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: من چه کاری به کی روش دارم؟، فقط می خواهیم داوران صادقانه داوری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید