باشگاه پرسپولیس: بی اطلاعی عضو کمیته انضباطی مایه تعجب است، خواهان معین تکلیف فوری بازی با ذوب آهن شدیم

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، باشگاه پرسپولیس در مورد اعتراض به لغو بازی با ذوب آهن توضیحاتی ارائه داد.

باشگاه پرسپولیس: بی اطلاعی عضو کمیته انضباطی مایه تعجب است، خواهان معین تکلیف فوری بازی با ذوب آهن شدیم

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، یکی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تازه ترین اظهارنظر خود عنوان نموده از سوی باشگاه پرسپولیس ابدا نامه ای در مورد دلایل لغو بازی با ذوب آهن دریافت ننموده و مستنداتی هم نیامده که بخواهند به آن ورود نمایند.

درهمین راستا و برای تنویر افکار عمومی اعلام می دارد روز 23 آذر ماه، نامه باشگاه پرسپولیس خطاب به حیدر بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ ارسال شد و در آن نامه، خواهان روشن شدن سه موضوع در مورد لغو ملاقات با ذوب آهن اصفهان بودیم:

یک) اعلام دقیق دلایل لغو این ملاقات

دو) ایجاد شرایط برابر پس از بازگشت از فینال لیگ قهرمانان آسیا برای تیم ها و جلوگیری از ایجاد فشردگی مسابقات

سه) پیگیری موضوع لغو بازی و تخلفات احتمالی باشگاه ذوب آهن در رعایت پروتکل های اعلامی

با این حال، بابت بی اطلاعی یکی از اعضای کمیته انضباطی از دریافت چنین نامه ای تعجب می کنیم؛ آن هم در شرایطی که ظهر امروز، پیرو اعتراض قبلی خود، نامه جدیدی به سازمان لیگ ارسال کردیم و خواهان معین تکلیف فوری ملاقات با ذوب آهن شدیم.

باید دید به چه دلیلی دوستان ما در کمیته انضباطی حتی از ارسال نامه باشگاه هم ابراز بی اطلاعی می نمایند و از کلمه ابدا درمورد دریافت نامه سود می برند. بدون تردید ساختار اداری و ثبت شماره نامه در دبیرخانه بهترین راه برای کشف حقیقت است.

در نهایت اینکه انتظار می رود مسئولان محترم فدراسیون فوتبال در قبال مصاحبه های بدون اطلاع مسئولان مربوطه خود سختگیری بیشتری به خرج دهند و به جای تکذیب فوری مسائل یا اظهارنظر بدون مطالعه، به آنالیز بیشتر موارد حرفه ای و شغلی خود بپردازند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ارم گفتگو بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه پرسپولیس: بی اطلاعی عضو کمیته انضباطی مایه تعجب است، خواهان معین تکلیف فوری بازی با ذوب آهن شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: بی اطلاعی عضو کمیته انضباطی مایه تعجب است، خواهان معین تکلیف فوری بازی با ذوب آهن شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید