فهرست کنسرت های حضوری بعد از دوسال کرونایی

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، تهران (پانا)- به نظر می رسد که پس از دو سال از دی ماه قرار است درِ سالن های اصلی برگزارکننده کنسرت های تهران به روی اجراها باز و طلسم برگزاری کنسرت های حضوری در تهران شکسته گردد.

فهرست کنسرت های حضوری بعد از دوسال کرونایی

به گزارش ایسنا، برگزاری حضوری کنسرت ها در دو سال گذشته همیشه مورد بحث بوده است و بارها برای از سرگیری آن تصمیم گرفته شده اما هر بار با شروع موجی دیگر از کرونا کلیه تصمیم ها لغو شده است.

این بار اما در شرایطی که واکسیناسیون عمومی تا حدی صورت گرفته، به نظر می رسد تصمیم ها برای برگزاری دوباره کنسرت ها جدی تر از گذشته اتخاذ شده است و بعضی از هنرمندان موسیقی برنامه های خود را برای بازگشت به صحنه اعلام نموده و حتی بعضی از آنها بلیت فروشی اجرایشان را نیز شروع نموده اند.

با این وجود از امروز ـ یکشنبه ـ 28 آذر ماه ـ خبر شیوع سویه نو ویروس کرونا به نام اُمیکرون در کشور و درخواست برای از سرگیری محدودیت ها در رسانه های رسمی منتشر شده و احتمال می رود با همه گیری این ویروس، کلیه برنامه ریزی ها برای از سرگیری کنسرت ها نقش بر آب گردد.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به اجراهای پیش رو که همگی جز یک مورد در ژانر پاپ هستند و قرار است با شروع دی ماه در تهران برگزار شوند.

بلیت فروشی کنسرت های حجت اشرف زاده سوم دی ماه در هتل اسپیناس پالاس، بابک جهانبخش دوم دی ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران، آرون افشار چهارم دی در برج میلاد تهران و آرش و مسیح اول دی ماه سالن بزرگ وزارت کشور شروع شده است.

بعلاوه آرش گوران پنجشنبه، دوم دی ماه کنسرت رسیتال پیانو خود را در تالار وحدت تهران به روی صحنه خواهد برد.

اجراهای حسین صفامنش 9 دی ماه در تالار وحدت، رضا بهرام 11 دی هتل اسپیناس پالاس و اجراهای بهنام بانی، علیرضا طلیسچی، روزبه نعمت اللهی و سینا شعبان خوانی نیز در فهرست انتظار قرار دارند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فهرست کنسرت های حضوری بعد از دوسال کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست کنسرت های حضوری بعد از دوسال کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید