مهلت خرید کتاب های درسی تمدید شد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، تهران (پانا) - معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اطلاع داد 12 میلیون و 889 هزار دانش آموز نسبت به خرید اینترنتی کتاب های درسی خود اقدام نموده اند، اما هنوز 2 میلیون و 110 هزار دانش آموز کتاب های درسی خود را خریداری ننموده اند لذا مهلت خرید اینترنتی کتاب های درسی تا 20 شهریور تمدید خواهد شد.

مهلت خرید کتاب های درسی تمدید شد

به گزارش صدا و سیما، محمد علوی تبار گفت: دانش آموزانی که کتاب های خود را خریداری ننموده اند بیشتر در مقطع متوسطه دوم نظری و کار و دانش هستند که دلیل آن هم تأخیر در انتخاب رشته تحصیلی و ثبت نشدن اطلاعات دانش آموزان در سامانه سیدا و پادا است.

وی تأکید کرد: دانش آموزانی که ثبت نام خود را در سامانه سیدا و پادا انجام نداده اند مجاز به خرید کتاب درسی در سامانه فروش کتاب درسی نیستند و در صورت تأخیر در ثبت اطلاعات خود کتاب های درسی خود را با تأخیر دریافت خواهند کرد.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی توضیح داد: 146 میلیون جلد کتاب درسی سال جاری برای 15 میلیون دانش آموز چاپ شده و مشکل کمبود کتاب درسی نداریم.

علوی تبار اضافه کرد: دانش آموزانی که نسبت به خرید اینترنتی کتاب های درسی اقدام نموده اند از 20 شهریور می توانند کتاب های خود را از مدرسه محل تحصیل دریافت نمایند.

وی یادآور شد: توزیع کتاب های درسی سال جاری تنها به وسیله مدارس انجام می گردد و هیچ کتاب فروشی مجاز به فروش کتاب درسی نیست.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مهلت خرید کتاب های درسی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت خرید کتاب های درسی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید