پرسپولیس باخت اما امیدوار ماند

تیم فوتبال پرسپولیس در برابر الدوحیل با یک گل مغلوب شد اما همچنان امید صعود برای این تیم زنده است.

پرسپولیس باخت اما امیدوار ماند

به گزارش خبرنگاران، در ادامه دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، الدوحیل قطر از ساعت 20 میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر نماینده قطر به انتها رسید. تک گل این دیدار علی معز در دقیقه 15 به ثمر رساند.

گزارش نیمه اول:

در شروع بازی قرمزپوشان الدوحیل بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و سعی داشتند با بردن توپ به زمین پرسپولیس بر بازی مسلط شوند.

آنها در این کار موفق عمل بودند و روی یکی دو صحنه فرصت های خوب گلزنی خلق کردند که روی یکی از این فرصت ها که از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس ایجاد شد توسط علی معرز در دقیقه 15 به گل رسیدند.

البته قرمزپوشان الدحیل فرصت های دیگر گلزنی هم خلق کردند.

علی معز در دقیقه 28 پشت محوطه جریمه پرسپولیس فرصت شوت زنی داشت که ضربه او از بالای دروازه به اوت رفت.

البته برانکو و شاگردانش هم پس از گلی که دریافت کردند سعی داشتند روی ضدحملات دروازه حریف را با خطر روبرو نمایند.

امید عالیشاه روی پاس خوب بشار رسن در دقیقه 24 فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه حریف به دست آورد اما توپ او راهی به دروازه پیدا نکرد.

در نهایت نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر الدحیل به انتها رسید.

گزارش نیمه دوم:

در شروع نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را ارائه دادند چراکه شاگردان برانکو که نیمه اول را با یک گل خورده به رختکن رفته بودند، کوشش زیادی انجام دادند تا با ایجاد موقعیت گل روی دروازه حریف گل خورده را جبران نمایند. البته پرسپولیسی ها روی یکی دو صحنه موفق بودند و توانستند پشت محوطه جریمه حریف ضربه ایستگاهی به دست بیاورند و دروازه الدحیل را تهدید نمایند.

روی یکی از همین صحنه ها که در دقیقه 46 رخ داد، محمد موسی روی امید عالیشاه مرتکب خطا شد و در ادامه با استفاده از یک ضربه ایستگاهی محمد انصاری با یک شوت زیبا دروازه را هدف قرار داد اما شوت مدافع پرسپولیس از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 60 نیز باز هم قرمزپوشان الدحیل روی امید عالیشاه مرتکب خطا شدند که این بار شاگردان برانکو نتوانستند از این فرصت به خوبی استفاده نمایند.

در بین حملات نصفه و نیمه پرسپولیس، الدحیلی ها هم یکی دو فرصت گلزنی به دست آوردند که توپ های آنها راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکرد تا این دیدار در نهایت با برتری نماینده قطر به انتها برسد و پرسپولیس با وجود شکست در این دیدار به صعود از این مرحله کماکان امیدوار باقی ماند.

دیدار برگشت دو تیم روز دوشنبه 26 شهریورماه در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی (آدام همتی 89)، بشار رسن، امید عالیشاه و علی علیپور (78 گادوین منشا).

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرسپولیس باخت اما امیدوار ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس باخت اما امیدوار ماند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید