کشتی فرنگی امید ایران قهرمان دنیا شد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال ایران عنوان قهرمانی زودهنگام رقابت های جهانی اسپانیا را از آن خود کرد.

کشتی فرنگی امید ایران قهرمان دنیا شد

تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال ایران با کسب دو مدال طلا و یک برنز در 5 وزن اول و بعلاوه داشتن یک کشتی گیر در فینال و 2 کشتی گیر در ملاقات رده بندی 5 وزن دوم، عنوان قهرمانی زودهنگام رقابت های دنیای 2022 اسپانیا را از آن خود کرد.

در 5 وزن نخست، پویا دادمرز در 55 و ایمان محمدی در وزن 63 کیلوگرم به مدال طلا رسیدند و علی اکبر یوسفی در سنگین وزن مدال برنز گرفت. امشب نیز سید دانیال سهرابی در 67 کیلوگرم برای کسب مدال طلا به میدان می رود و امیر عبدی در 72 و علی عابدی درزی در وزن 97 کیلوگرم برای کسب مدال برنز به مصاف رقبایشان می روند.

در انتها مسابقات پنج وزن نخست، ایران با 83 امتیاز در جایگاه نخست واقع شده است و تیم های ارمنستان و ترکیه به ترتیب با 60 و 52 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند که با توجه به کشتی گیران شانس مدال روز دوم، قهرمانی تیم ایران مسجل شده است و سه تیم گرجستان، آذربایجان و ترکیه بیشترین شانس را برای سکو های دوم و سوم دارند.

حسن رنگرز سرمربی تیم های ملی امید و بزرگسالان کشتی فرنگی ایران در اولین میدان خود پس از جانشینی محمد بنا پیروز شد تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال ایران را به عنوان نخست دنیا برساند.

منبع: فرارو

به "کشتی فرنگی امید ایران قهرمان دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی امید ایران قهرمان دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید