اعلام نتایج نخستین دوره امکان کانون تئاتر دانشگاهی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، اسامی آثاری که در نتیجه برگزاری نخستین دوره امکان (Showcase) توسط مدیران تماشاخانه ها انتخاب شده و روی صحنه خواهند رفت، اعلام شد.

اعلام نتایج نخستین دوره امکان کانون تئاتر دانشگاهی

تعداد آثار حاضر در نخستین دوره امکان (Showcase) که توسط گروه های دانشجویی از دانشکده های تئاتری تهران فراوری شده اند 16 اثر بود. بر این اساس نمایش اهانت به تماشاگر به کارگردانی امیر اخوان در عمارت نوفل لوشاتو اجرا می گردد و نمایش های اکوسیستم به کارگردانی پویا یادگاری، لچک به کارگردانی امیر ابراهیم زاده و سریس به کارگردانی ساحل عمادی در سالن انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه می روند.

نمایش های نمی دونم فردا چی می شه به کارگردانی آرزو خرم نیا و محله قدیمی به کارگردانی اهورا جلالی نیز در سالن خانه نمایش اداره تئاتر میزبان علاقه مندان می شوند.

همچنین 2 نمایش لانچر به کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی و شیرخشک به کارگردانی نوید معمارکرمانی برای روی صحنه رفتن توسط 2 سالن تئاتر دولتی انتخاب شده اند که پس از توافقات نهایی به زودی در موردشان اطلاع رسانی خواهد شد.

برگزارکننده این رویداد، شورای کانون تئاتر دانشگاهی اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه ایرانشهر بود و از همه مدیران تئاترهای دولتی و خصوصی، تهیه کنندگان، مدیران فراوری و هنرمندان تئاتر برای شرکت در آن دعوت به عمل آورد.

برای بعضی از آثار نیز تالار و توافق مورد نظر حاصل شد که به دلیل عدم تمایل کارگردانان برای اجرا در آن تالارها در نتایج ذکر نشدند.

نخستین دوره امکان با هدف عرضه آثار برتر تئاتر دانشگاهی از تاریخ 25 تا 28 آذر توسط کانون تئاتر دانشگاهی اداره کل هنرهای نمایشی برگزار گردید و در این برنامه برای نخستین بار دانشجویان، به عنوان فراوریکننده آثار نمایشی، آثار خود را بی واسطه به دیگر صنوف تئاتری معرفی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام نتایج نخستین دوره امکان کانون تئاتر دانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج نخستین دوره امکان کانون تئاتر دانشگاهی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید