انتقاد قمری از وضعیت امکانات در حومه جاکارتا

رییس فدراسیون دوچرخه سواری از وضعیت اسکان و غذا در حومه جاکارتا انتقاد کرد.

انتقاد قمری از وضعیت امکانات در حومه جاکارتا

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای دوچرخه سواری کوهستان در حومه جاکارتا برگزار می گردد و به نظر می رسد کیفیت محل اسکان و غذاها متفاوت از جاکارتا باشد.

خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری در این مورد به خبرنگاران گفت: کیفیت هتلی که درآن اسکان داریم و غذاها نه تنها در حد بازی های آسیایی بلکه در حد قهرمانی آسیا هم نیست. ما انتظار داریم همان شرایط که در دهکده ورزشکاران فراهم است، در بقیه نقاط هم وجود داشته باشد اما وضعیت چندان راضی کننده نیست.

او ادامه داد: ما با خودمان از تهران برای ملی پوشان غذا آوردیم. البته در این چند روز کمی وضعیت غذا بهتر گردیده است و مسئولان کمیته ملی المپیک ایران باید برای هر چیزی فشار بیاورند تا شرایط کمی بهتر گردد. با این حال نمایندگان ما در حال آماده شدن برای رقابتهایشان هستند و فردا (دوشنبه) حسین زنجانیان در ماده دانهیل کوهستان به رقابت می پردازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
اخبار و مقالات مرتبط با "انتقاد قمری از وضعیت امکانات در حومه جاکارتا"

یک عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه حضور رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا در مجمع عمومی مترو منع قانونی ندارد، گفت: مستندات قانونی این موضوع نیز به شهرداری ارسال گردیده است.

با هدف اجرای پروژه های پژوهشی و مطالعاتی، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل میراث فرهنگی استان و جهاد دانشگاهی اردبیل منعقد شد.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان از تهیه پرونده ثبتی قلعه شمیل برای ثبت در فهرست آثار ملی اطلاع داد.

به گزارش خبرنگاران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان شامگاه یکشنبه در نخستین آئین بزرگداشت چهره های ادبی گلستان، اظهار کرد: امروز گردهم آمدیم تا روز ملی شعر و ادب فارسی را که با نام شاعر شهیر ایرانی شهریار مزین گردیده گرامی بداریم.

به "انتقاد قمری از وضعیت امکانات در حومه جاکارتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با انتقاد قمری از وضعیت امکانات در حومه جاکارتا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید