حراج شاسی بلند گروه بهمن ، تخفیف 300 میلیونی به خریداران فیدلیتی

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، شرکت بهمن موتور قیمت و شرایط نو فروش فیدلیتی در مهر 1400 را گفت. در این مرحله از فروش، فیدلیتی تنها به صورت 5 نفره عرضه می گردد، فروش به صورت نقدی است و موعد تحویل این خودرو تنها یک ماه است.

حراج شاسی بلند گروه بهمن ، تخفیف 300 میلیونی به خریداران فیدلیتی

بعلاوه در این طرح فروش فوری، قیمت کارخانه شاسی بلند فیدلیتی، 735 میلیون تومان اعلام شده است. این در حالی است که قیمت فیدلیتی در بازار آزاد بین 900 میلیون تومان تا یک میلیارد است.

این یعنی افرادی که بتوانند در طرح فروش فوری فیدلیتی ثبت نام نمایند می توانند این خودروی شاسی بلند را با تخفیف حدود 270 میلیون تومانی بخرند.

شرایط خرید فیدلیتی چیست؟

1- فیدلیتی تنها به صورت 5 نفره عرضه می گردد.

2- فروش فیدلیتی به صورت نقدی، با قیمت قطعی و موعد تحویل یک ماهه است.

3- فیدلیتی در شش رنگ سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی و بعلاوه رینگ های 20 اینچی و در دو طرح متمایز و بر اساس درخواست مشتری عرضه می گردد.

4- گروه بهمن موتور برای فروش فوری این خودرو، دو شرط دارا بودن گواهینامه و سن بالای 18 سال را به شرایط خرید عمومی خود اضافه نموده است.

متقاضیان برای ثبت نام فیدلیتی می توانند از روز یکشنبه ساعت 10 صبح به آدرس bahman.iranecar.com مراجعه نمایند.

قیمت کارخانه و بازار آزاد فیدلیتی

براساس اعلام شرکت بهمن موتور، در طرح فروش فوری مهرماه 1400، قیمت کارخانه فیدلیتی 735 میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت بازار آزاد فیدلیتی بین 900 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان است.

علاوه بر اختلاف 270 میلیونی قیمت بازار آزاد و کارخانه ای فیدلیتی، این خودرو ظرف سه ماه گذشته دو بار افزایش قیمت داشته است. قیمت فیدلیتی در خرداد 1400 بین 655 تا 670 میلیون تومان بود. اما در شهریور ماه این گروه خودروسازی قیمت تازه فیدلیتی را خاطرنشان کرد.

براساس اعلام گروه بهمن، قیمت خودروی فیدلیتی 5 نفره 712 میلیون تومان و فیدلیتی 7 نفره 725 میلیون تومان قیمت گذاری شده بود. اما حالا در طرح فروش فوری مهرماه، قیمت قطعی فیدلیتی 735میلیون تومان است که نشان از افزایش قیمت مجدد این خودرو دارد.

منبع: تجارت نیوز

به "حراج شاسی بلند گروه بهمن ، تخفیف 300 میلیونی به خریداران فیدلیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حراج شاسی بلند گروه بهمن ، تخفیف 300 میلیونی به خریداران فیدلیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید