دست و دل بازی آمازون برای کارمندانش

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، تهران (پانا) - شرکت آمازون حداکثر حقوق پایه ای که به کارمندانش پرداخت می نماید را از 160 هزار دلار به 350 هزار دلار افزایش داد.

دست و دل بازی آمازون برای کارمندانش

به گزارش ایسنا، آمازون در اطلاعیه ای به کارمندانش بیان کرد یک سال گذشته بازر کار بسیار رقابتی بوده و در یک آنالیز کامل از گزینه های مختلف، آنالیز مسائل اقتصادی کسب و کار آمازون و احتیاج به رقابتی ماندن برای جذب و حفظ استعدادهای بزرگ، تصمیم گرفتیم سقف حقوق پایه را به شکل معناداری افزایش دهیم.

بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا بعلاوه بیان کرد پاداشهای بیشتر مشاغل دنیای خود را افزایش می دهد و زمان اعطای سهام را برای همخوانی با افزایشهای مذکور تغییر می دهد.

کارفرمایان بزرگ برای استخدام و حفظ افرادی که در دوران استعفای بزرگ احتیاج دارند، به سختی کوشش می نمایند. گزارشهای رسانه ای نشان می دهد نرخ خروج کارمندان از آمازون به سطح بحرانی رسیده و 50 معاون رئیس سال میلادی گذشته این شرکت را ترک کردند.

افزایش حقوق آمازون پیشتر به وسیله اینسایدر گزارش شده بود. این شرکت سال گذشته حقوق ساعتی برای کارکنانش در آمریکا را به بیش از 18 دلار افزایش داده بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، افزایش حقوق با هزینه سنگین در فعالیت لجستیکی آمازون همزمان شده است که شامل استخدام گسترده برای انبارهای این شرکت بوده است. آمازون پنج شنبه گذشته عملکرد اقتصادی در سه ماهه چهارم را گزارش کرد. سود سه ماهه چهارم آمازون با یاری سرمایه گذاری در شرکت خودروی برقی ریویان و افزایش قیمت سالانه اشتراک پرایم در آمریکا افزایش یافت. ارزش سهام آمازون در پی انتشار گزارش عملکرد سه ماهه بهتر از حد مطلوب این شرکت، روز آدینه 13.5 درصد رشد کرد و ارزش بازار آمازون تا انتها وقت معاملات حدود 190 میلیارد دلار افزایش یافت و رکورد قبلی که متعلق به اپل با رشد 181 میلیارد دلار در 28 ژانویه بود را شکست.

منبع: خبرگزاری پانا

به "دست و دل بازی آمازون برای کارمندانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست و دل بازی آمازون برای کارمندانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید