اخبار اقتصادی

پاسخ وزیر بهداشت به ادعاهای دروغین پامپئو

وزیر بهداشت گفت: تحریم دارو و تجهیزات پزشکی و به خطر انداختن سلامت یک ملت به نام حقوق بشر، با انسانیت سنخیت ندارد.

21 فروردین 1398

برگزاری کارگاه توانمندسازی دهیاران به منظور توسعه و رونق گردشگری استان بوشهر

به منظور توسعه و رونق گردشگری استان بوشهر کارگاه توانمندسازی دهیاران در سالن شماره یک استانداری برگزار گردید.

14 فروردین 1398

تربیت بن بست شکن ها در شرایط جنگ اقتصادی لازم است

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا نظری عصر شنبه در جمع فرهنگیان استان اصفهان گفت: در یک دوره عده ای از دانش آموزان در مقابل استکبار ایستادند و روز 13 آبان را رقم زدند و امروز هم برای شکستن جنگ نرم و اقتصادی احتیاج به بن بست شکن ها داریم.

25 اسفند 1397

فناوری تصفیه آب دریا رونمایی شد

همزمان با ششمین نمایشگاه نوآوری وفناوری ربع رشیدی (RINOTEX2018) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، سیستم تصفیه آب به همراه کربن اکتیو و فناوری نانو از کشور سوئیس در نمایشگاه بین المللی تبریز معرفی و رونمایی شد.

23 اسفند 1397

ایران با داشتن ظرفیت های بالا توسعه یافته نیست

به گزارش خبرنگاران، فرامرزنیک سرشت ظهر پنجشنبه در جلسه گرامی داشت روز آمار و آمارگیری، آمار را معادل دولت گفت و اضافه نمود: امروز آمار مساوی با دولت است.

13 اسفند 1397

سال جاری طغیان آنفلوآنزا نداریم، بیماری تحت کنترل است

رئیس سازمان دامپزشکی گفت: از نیمه سال گذشته برای کنترل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان که تلفات زیادی در سال های گذشته از جمعیت طیور کشور گرفت، برنامه داشتیم و همانند پارسال معتقدیم که این بیماری هم اکنون تحت کنترل است و سال جاری طغیانی نمی گردد.

30 بهمن 1397

حداقل 1.5 سال برای تطبیق با تکانه های ارزی زمان احتیاج است

به گزارش خبرنگاران، کیوان کاشفی امروز سه شنبه در نشست صنعتگران استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت اقتصادی فعلی کشور گفت: این وضعیت تقریبا در 30 سال گذشته بی سابقه بوده است و هیچگاه در کشور شاهد این وضعیت نبوده ایم.

26 بهمن 1397

استفاده از ربات به عنوان راهنمای موزه

یک موزه آمریکایی، ربات شرکت سافت بانک را به عنوان راهنما به کار گرفته است.

16 بهمن 1397

راه اندازی نخستین واحد صنعتی فراوری بستنی در چهارمحال و بختیاری

نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به راه اندازی واحد فراوری بستنی در چهارمحال و بختیاری، گفت: این واحد فراوری بستنی در شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری فعالیت می نماید.

10 بهمن 1397

فراوری در بخش کشاورزی باید مورد حمایت جدی قرار گیرد

به گزارش خبرنگاران، منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در جلسه ستاد سامانه های نوین آبیاری که با حضور فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و اعضای جلسه برگزار گردید اظهار کرد: بخش کشاورزی در همه زمانها حائز اهمیت بوده و به ویژه اینکه نقش این بخش در...

6 بهمن 1397

راهنمای خرید مواد غذایی خشک از دیجی کالا

سه روز اول هر ماه قرار است خبرنگاران پیشنهادهای ویژه ای برای خانواده ها داشته باشد. خانواده هایی که معمولا مایحتاج ماه شان را در همان روزهای اول تامین می نمایند. خانواده های زیادی را می شناسم که بخصوص در زمینه مواد خوراکی (به ویژه محصولات غذایی خشک) و...

24 دی 1397

آیا ما هیچ وقت از خرید آیفون خسته می شویم؟

آیفون های جدید با زرق و برق همیشگی معرفی گردیدند. مثل هر سال دیگری که آیفون سری اس معرفی گردیده، سال جاری هم شاهد تغییر در طراحی و موارد این چنینی را سال جاری شاهد نبودیم. در عوض یک نسخه بزرگ تر از آیفون XS معرفی گردید و همچنین گوشی سومی به نام iPhone XR معرفی...

13 دی 1397

باخ: در تحریم کنار ایران می مانیم ، از حضور زنان در استادیوم ها حمایت کنید

باخ با عرض تبریک برای پیشرفت ورزش بانوان خواهان پشتیبانی و حمایت کمیته ملی المپیک از حضور بانوان در استادیوم ها و استادیوم ها شد.

10 دی 1397

تاثیر نوسانات نرخ ارز درصنعت بیمه، حبس کردن ریسک درکشور مناسب نیست

به گزارش خبرنگاران، محمد بنویدی، در جمع خبرنگاران با اشاره به فضای کسب و کار و تاثیر آن در صنعت بیمه گفت: در شرایط کنونی کل فضای کسب و کار و اقتصاد کشور تحت تاثیر مباحث ارزی بوده و مسائل مرتبط با آن در صنایع مختلفی از جمله صنعت بیمه تاثیر داشته است.

3 آذر 1397

برانکو: جشن اصلی بماند برای خاتمه فصل، لوکا برای پول نمی دود

سرمربی کروات پرسپولیس به تمجید از افتخارات گسترده لوکا مودریچ در دوران فوتبالش پرداخت.

27 آبان 1397

لاوروف: درهای مذاکره با آمریکا را نمی بندیم

وزیر خارجه روسیه امروز شنبه گفت، مسکو در روابطش با ایالات متحده به عنوان آسیب دیده رفتار نمی کند یا درب مذاکره با واشنگتن را نمی بندد.

26 آبان 1397

11 روستای منطقه خانقاه پی سوادکوه گازرسانی شد

به گزارش خبرنگاران، جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران بعدازظهر دوشنبه در افتتاحیه گاز رسانی به یازده روستای منطقه خانقاه پی سوادکوه، یکی از اهداف نظام برای رفاه حال مردم را گازرسانی به روستاهای دوردست و صعب العبور برشمرد و اضافه نمود: طی این...

1 آبان 1397

همکاری میراث فرهنگی و اتاق بازرگانی استان مرکزی به منظور توسعه صنعت گردشگری

کمیسیون گردشگری استان مرکزی به منظور توسعه گردشگری، بهبود محیط کسب وکار، جذب گردشگران و سرمایه گذاران خارجی، توسعه صادرات صنایع دستی و اشتغال زایی خرد و کلان در سال 96 با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان راه اندازی شد...

31 شهریور 1397

آذربایجان شرقی در صنعت موتورسازی پتانسیل های بالایی دارد

به گزارش خبرنگاران، مجید خدابخش ظهر امروز یک شنبه در بازدید از چند واحد صنعتی استان در تبریز گفت: ظرفیت های صنعتی آذربایجان شرقی بالا است و باید در این شرایط خاص اقتصادی از این فرصت ها استفاده کنیم.

24 شهریور 1397

جزییات برنامه ضدتحریم دولت برای صنایع کوچک

بسته تشویقی تدوین گردیده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور حمایت از صنایع کوچک و کاهش هزینه آنها در دوران تحریم منتظر تصویب از سوی هیات دولت است.

22 شهریور 1397