زادمهر: نباید اجازه دهیم کالدرون یک دقیقه هم بیکار باشد، امیدوارم حضور او در پرسپولیس برد-برد باشد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد این تیم با سرمربی جدید آرژانتینی اش به موفقیت دست یابد.

زادمهر: نباید اجازه دهیم کالدرون یک دقیقه هم بیکار باشد، امیدوارم حضور او در پرسپولیس برد-برد باشد

محمدرضا زادمهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس, گفت: پیش از هر چیز باید بگوییم که کالدرون به جای برانکو به پرسپولیس آمده و همین موضوع کارش را بسیار سخت می کند و هواداران باید از این مربی حمایت کنند. این مربی تجربه کار کردن در فوتبال آسیا را دارد و منطقه را به خوبی می شناسد, همچنین او بازیکن بزرگی بوده و در تیم ملی آرژانتین کنار مارادونا بازی کرده است.

وی ادامه داد: این مربی، فوتبال حرفه ای را خیلی خوب بلد است و البته در تعویض های جریان بازی نیز مهارت خاصی دارد و خوب کار می کند. فکر می کنم با کمک کریم باقری، کالدرون بتواند در لیگ و حتی لیگ قهرمانان آسیا پیروز باشد. امیدوارم یکی, دو مربی ایرانی دیگر به کادر فنی اضافه شوند تا به طی شدن روند مثبت پرسپولیس کمک کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نتایج خوبی که برانکو ایوانکوویچ در سال های اخیر با این تیم گرفته است, اعلام کرد: این موضوع احساس مسئولیت کالدرون را بیشتر می کند و باعث می شود او مجبور باشد برای تکرار افتخارات بیشتر کار کند. هواداران از پرسپولیس توقع بسیار بالایی دارند و همین مسئله کار سرمربی جدید را بسیار سخت می کند. هواداران باید از اینجا به بعد برای ادامه یافتن پیروزیت ها به تیم انرژی بدهند.

زادمهر درباره اینکه کالدورن در نخستین اظهاراتش از کسب چهارمین قهرمانی با پرسپولیس گفته است, یادآور شد: این حرف دو پیامد خواهد داشت که یکی بالا رفتن احساس مسئولیت کادر فنی و دیگری بالا رفتن انتظارات هواداران است. کالدرون برای تکرار قهرمانی کار سختی دارد و امیدوارم حضورش در پرسپولیس برد - برد باشد. شخصیت برانکو به نحوی بود که همه او را دوست داشتند و هیچ کس نمی خواست او از تیم جدا شود, همه این مسائل باعث شده الان فضای کار کردن برای کالدرون هم سخت شود و امیدوارم این مربی از پس این کار بربیاید.

وی شرح داد: بلافاصله بعد از انتخاب سرمربی, باشگاه باید روی تیم های امید و پایه خود سرمایه گذاری را شروع کند. الان در پرسپولیس روی تیم های پایه سرمایه گذاری کمی می شود اما ما باید بتوانیم از تشکیلات خودمان بازیکن به تیم بزرگسالان اضافه کنیم یا با فروختن بازیکنان جوان بتوانیم هزینه های باشگاه را بپردازیم. پرسپولیس باید بازیکنانی تربیت کند که وقتی به آسیا می رود, سطح نفراتش از ایران بالاتر باشد.

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: کالدرون باید روی تیم های پایه نیز نظارت داشته باشد. نباید اجازه دهیم کالدرون حتی یک دقیقه هم بیکار بماند و وقت اضافه داشته باشد. او باید در تیم های پایه کار و برنامه های آنها را طراحی کند. باید از حضور این مربی در همه امور فنی باشگاه استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زادمهر: نباید اجازه دهیم کالدرون یک دقیقه هم بیکار باشد، امیدوارم حضور او در پرسپولیس برد-برد باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زادمهر: نباید اجازه دهیم کالدرون یک دقیقه هم بیکار باشد، امیدوارم حضور او در پرسپولیس برد-برد باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید