قول بیرانوند به پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، در پی علاقمندی باشگاه پرسپولیس برای جذب علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش کشورمان، مذکراتی در هفته گذشته بین این بازیکن و مدیر برنامه هایش با بعضی از مسئولان باشگاه پرسپولیس صورت گرفت تا در صورت رسیدن به توافقات کلی و نهایی، این بازیکن دوباره پیراهن پرسپولیس را به تن کند.

قول بیرانوند به پرسپولیس

این در حالی است که بیرانوند هفته گذشته به مسئولان پرسپولیس اعلام نموده بود که روز پنج شنبه همراه با خانواده خود راهی یک سفر خانوادگی به کشور عمان خواهد شد و به همین علت چند روزی در ایران حضور نخواهد داشت. این سفر باعث شد تا شایعاتی درباره پیوستن بیرانوند به تیم های خارجی مطرح گردد اما چنین مسئله ای صحت ندارد.

بیرانوند به مسئولان پرسپولیس اعلام نموده که در ایران برای پرسپولیس بازی خواهد نمود. در پی مذاکرات اجرا شده در هفته گذشته صحبت های خوبی از سوی دو طرف اجرا شده اما یکسری مسائل حقوقی به جای مانده که باید بر روی آنها هم توافق صورت بگیرد. از آنجایی که بیرانوند این روزها در ایران حضور ندارد قرار است مذاکرات با مدیر برنامه های او ادامه پیدا کند تا به محض بازگشت این دروازه بان به کشور اقدامات نهایی برای سرخپوش شدن این بازیکن ملی پوش صورت بگیرد.

در صورتی که بیرانوند به پرسپولیس بپیوندد، جذب پیغام نیازمند دیگر دراوزه بان ایرانی شاغل در پرتغال منتفی خواهد شد. نیازمند یکی دیگر از دروازه بانانی بود که مدنظر پرسپولیسی ها قرار داشت اما انجام توافق با بیرانوند و بعلاوه امروز و فردا کردن های دروازه بان سابق سپاهان باعث شد تا پرسپولیسی ها قید جذب نیازمند را بزنند.

منبع: فارس

منبع: فرارو

به "قول بیرانوند به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول بیرانوند به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید