هواپیمای دنیای اسباب بازی دیزنی به مقصد رویاها

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، در راستای برنامه های ادامه دار شانگهای برای افزایش محبوبیت پارک دیزنی، هواپیمای مخصوص دنیای اسباب بازی هم برای رساندن مسافران از پکن به شهر رؤیایی دیزنی مهیا شد.

هواپیمای دنیای اسباب بازی دیزنی به مقصد رویاها

بر اساس اخبار اعلام شده، اولین هواپیما با تم جهانی اسباب بازی، Toy story شرکت هواپیمایی چین، به مناسبت بازگشایی پارک جهانی اسباب بازی در شهر دیزنی، علاقه مندان شخصیت های کارتونی باز و وودی را از شانگهای به پکن خواهد برد. این پروژه بخشی از همکاری های دو شرکت بزرگ هواپیمایی چین و پارک دیزنی شانگهای است.

بدنه بیرونی هواپیما تصویر بزرگی از باز لایتیر دارد و در داخل هواپیما مسافران به صورت کامل در جهانی اسباب بازی ها غرق می شوند. جایگاه ها، هدفون های پرواز، غذا، نوشیدنی حتی پشتی و پتوها به سبک جهانی اسباب بازی تدارک دیده شده است تا شما یک لحظه نتوانید از این جهان، خارج شوید.

حتی سقف هواپیما با طرح هایی از ابرهای پنبه ای و شخصیت های کارتونی پوشانده شده است. به هر جا نگاه کنید، اسباب بازی است و تمام. اگر شیفته این هواپیما شدید، می توانید در شانگهای به اولین هتل با تم جهانی اسباب بازی هم بروید و بقیه سفر خودتان را به این شکل ادامه دهید.

خطوط هواپیمایی چین دو هواپیمای دیگر با همین مضمون در باند پروازی دارد که یکی میکی موس و دیگری مینی موس است. در حال حاضر هواپیمای جهانی اسباب بازی فقط بین پکن و شانگهای تردد خواهد نمود، اما به گفته شرکت مربوطه در آینده نزدیک سفر به شهرهای دیگر هم انجام خواهد شد.

منبع: کجارو / travelandleisure.com

به "هواپیمای دنیای اسباب بازی دیزنی به مقصد رویاها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمای دنیای اسباب بازی دیزنی به مقصد رویاها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید