از بلغارستان، حضرت پور: می خواهیم در میان 6 تیم برتر باشیم

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، حضرت پور می گوید با کسب برد در ست پنجم دیدار با فنلاند، بازیکنان والیبال ایران دیگر خستگی مسابقه را احساس نمی نمایند.

از بلغارستان، حضرت پور: می خواهیم در میان 6 تیم برتر باشیم

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ ارم گفتگو از بلغارستان، محمدرضا حضرت پور، لیبرو تیم ملی والیبال ایران در دیدار با فنلاند درباره این دیدار گفت: واقعا یک دیدار سخت را پشت سر گذاشتیم و فنلاند در توپ گیری بسیار خوب عمل کرد و نمایش خیلی خوبی داشت. بازی رالی های طولانی و زیادی داشت و واقعا ما را اذیت کردند اما در نهایت برنده ست پنجم بودیم.

وی در ادامه صحبت های خود درباره این دیدار خاطر نشان کرد: فنلاند در این دیدار ما را اذیت کرد و ما فکر می کردیم بازی آسانی داریم اما دیدید که بازی برای ما بسیار سخت شد.

حضرت پور در بخش بعدی صحبت های خود درباره خستگی بازیکنان ایران اضافه کرد: در برخی دقایق خسته بودیم اما در ست پنجم همه توان خود را گذاشتیم تا به برد برسیم و خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و با کسب برد دیگر خستگی را احساس نمی کنیم.

ملی پوش والیبال ایران درباره مرحله بعدی مسابقات اعلام کرد: از گروه بندی احتمالی اطلاع دقیقی ندارم. کوشش همه ما این است در مرحله بعدی نیز نتایج خوبی بگیریم و در میان 6 تیم برتر مسابقات حضور داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از بلغارستان، حضرت پور: می خواهیم در میان 6 تیم برتر باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، حضرت پور: می خواهیم در میان 6 تیم برتر باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید