10 درصد موجودی حساب تان را از بلوبانک هدیه بگیرید

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، بلوبانک به مناسب آغاز سال تازه به کاربران تازه وارد خود 10 درصد از موجودی حساب شان را هدیه می دهد.

10 درصد موجودی حساب تان را از بلوبانک هدیه بگیرید

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، در این طرح کاربرانی که از 21 اسفند تا 15 فروردین اقدام به بازکردن حساب در بلوبانک نمایند و بعلاوه کاربران فعلی بلو که تا به امروز افزایش موجودی نداده اند یا پولی به حسابشان واریز نشده است با اولین افزایش موجودی، هدیه ویژه ای دریافت می نمایند. براین اساس 10 درصد از مبلغ اولین افزایش موجودی تا سقف 100 هزار تومان به عنوان هدیه به حساب این کاربران واریز خواهد شد.

ارسال نامحدود کد دعوت

طرح دیگری که بلوبانک به مناسب شروع سال نو برگزار می نماید، امکان ارسال کد دعوت به تعداد نامحدود است. در این طرح تمامی کاربران می توانند کد دعوت خود را بدون هیچگونه محدودیتی ارسال نمایند و به ازای هر دعوت پیروز، هدیه 30 هزار تومانی از بلوبانک دریافت نمایند.

پیش از این بلوبانک براساس برنامه ای که از روزهای نخست شروع نموده بود، برای هر کاربر امکان دعوت از 10 نفر را ایجاد نموده بود که پس از 10 دعوت، کد غیر فعال شده و هدیه ای به فرد تعلق نمی گرفت. ولی حالا در طرح عیدی بلوبانک از 21 اسفند تا 15 فروردین، تمامی کاربران می توانند کد دعوت خود را به تعداد نامحدود برای سایرین ارسال نمایند و از هدیه 30 هزار تومانی آن بهره مند شوند.

بلوبانک از سال 1398 به عنوان استارتا پ پیشرو حوزه نئوبانک ایران فعالیت خود را شروع کرد و در حال حاضر به عنوان شعبه دیجیتال بانک سامان فعالیت می نماید. کاربران بلوبانک پس از بازکردن حساب در اپلیکیشن بلو می توانند از خدمات و قابلیت هایی مثل انتقال هوشمند، پرداخت اتوماتیک قبوض، کارت به کارت با یک کلیک، خرید شارژ و اینترنت و … استفاده نمایند.

در نوترین بروزرسانی اپلکیشن بلوبانک، قابلیت بلوچارت نیز به این برنامه افزوده شد. به یاری این قابلیت کاربران می توانند درآمدها و هزینه های ماهانه خود را تحلیل و با میانگین سه ماه گذشته مقایسه نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا نصب اپلیکیشن بلوبانک می توانید به وبسایت این شرکت به نشانی www.blubank.com مراجعه کنید.

منبع: شبکه چی

به "10 درصد موجودی حساب تان را از بلوبانک هدیه بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 درصد موجودی حساب تان را از بلوبانک هدیه بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید