3 دهنه پل لوله ای در جاده مهاباد ، سردشت پاکسازی شد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: 3 دهنه پل لوله ای در راستا روستایی محور مهاباد - سردشت به منظور جلوگیری از قطع راه های ارتباطی پاکسازی شد.

3 دهنه پل لوله ای در جاده مهاباد ، سردشت پاکسازی شد

وبلاگ ارم گفتگو مهاباد- محسن خادمی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: به منظور جلوگیری از سیلاب و افزایش دبی آب رودخانه ها، 3 دهنه پل لوله ای شامل پل روستا های گرده قول، کُلتپه و یارعلی در محور مهاباد- سردشت که بر اثر جمع شدن شاخه های درختان، چوب خشک و بقایای گیاهان مسدود شده بود، پاکسازی شد.

خادمی گفت: اکیپ های این اداره با استفاده از دستگاه ها و ادوات راهداری نسبت به پاکسازی این پل ها اقدام نموده و از جاری شدن آب به سمت زمین های زراعی اطراف و تخریب پل ها جلوگیری کردند.

وی گفت: هم اکنون چهار تیم راهداری در سه راه دارلک (راستا مهاباد - ارومیه)، سه راهی برهان (راستا مهاباد به بوکان و میاندوآب)، راستا مهاباد- سردشت و جاده پیرانشهر مستقر شده ورود و خروج خودرو ها را کنترل می نمایند.

خادمی گفت: 60 مامور راهداری در راهدارخانه های این شهرستان حضور دارند و 21 دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین نیز در اختیار این واحد ها واقع شده است.

مهاباد دارای بیش از 860 کیلومتر راه شامل 230 کیلومتر راه اصلی و فرعی و 630 کیلومتر راه روستایی آسفالت و شوسه است.

انتهای پیغام / س خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "3 دهنه پل لوله ای در جاده مهاباد ، سردشت پاکسازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 دهنه پل لوله ای در جاده مهاباد ، سردشت پاکسازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید