برانکو: جشن اصلی بماند برای خاتمه فصل، لوکا برای پول نمی دود

سرمربی کروات پرسپولیس به تمجید از افتخارات گسترده لوکا مودریچ در دوران فوتبالش پرداخت.

برانکو: جشن اصلی بماند برای خاتمه فصل، لوکا برای پول نمی دود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت وکرنیجی، لوکا مودریچ، در مراسم بهترین های فوتبال اروپا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و بالاتر از محمد صلاح و کریستیانو رونالدو نهاده شد.

یکی از مربیان کروات که سابقه همکاری با مودریچ را دارد، برانکو ایوانکوویچ است. او در واکنش به این انتخاب گفت : من افتخار می کنم که جزئی از کسانی بودم که در دوران حرفه ای مودریچ با او کار کردم، آن هم در ابتدای بازی اش. به داشتن کسی مثل او که هدایتش را بر عهده داشتم افتخار می کنم. وقتی فهمیدم او بهترین بازیکن شد بلافاصله در اینستاگرام تبریک گفتم تا ایرانی ها ببینند چه اندازه خوشحال شدم. لوکا کاملا شایسته این افتخار بود و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال کشورش محسوب می گردد. با این حال جشن اصلی باید در سرانجام فصل باشد. جایی که او در مراسم انتخاب بهترین های فیفا به توپ طلا برسد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: بهترین بازیکن جام جهانی نایب قهرمانی در این رقابت ها، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، بهترین هافبک چند سال اخیر و حالا بهترین بازیکن یوفا این همه افتخاراتی است که لوکا توانسته به دست بیاورد. می دانید او چرا بهترین بازیکن شد؟ چون برای پول نمی دود. پول انگیزه او نیست. بله. او در حال حاضر پول زیادی به دست آورده که این پول نتیجه کوشش او در این سال ها بوده است. او بازیکنی است که خود را فدای تیم می نماید و الان که 32 سال سن دارد هم همین طور کار می نماید. برای همین است که او بهترین است. خیلی از بازیکنان وقتی اولین پول کلانشان را به دست می آورند، پول به دغدغه آنها تبدیل می گردد ولی لوکا این طور نبود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برانکو: جشن اصلی بماند برای خاتمه فصل، لوکا برای پول نمی دود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: جشن اصلی بماند برای خاتمه فصل، لوکا برای پول نمی دود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید