دعایی که راه گشا است

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: دعای مادران و همسران شهدا راه گشا است و برکات معنوی این عزیزان در سخت ترین شرایط گره از مسائل مردم و مسئولان می گشاید.

دعایی که راه گشا است

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، سرافیل وزیری در ملاقات با همسر و مادر شهیدان اسماعیل و یحیی عامری با اشاره به اینکه اقتدار و عزت ایران اسلامی امروز به برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران و صبر و استقامت خانواده های آنان است، بیان نمود: هدف از ملاقات با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، تجدید پیمان و ادای احترام به آرمان های آنان و رسیدگی به مسائل و دغدغه های این قشر معزز است.

وی گفت: تبیین سیره عملی شهدا و ترویج این فرهنگ سترگ علی الخصوص در میان نسل جوان جامعه را به سوی تعالی خواهد برد و اشاعه فرهنگ ایثار، این عالی ترین خصایص انسانی در لایه های مختلف اجتماع بیش از پیش محقق خواهد شد. ملاقات و دلجویی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گام بسیار کوچکی در برابر از خودگشتگی های آنان محسوب می گردد و حفظ شأن و منزلت این عزیزان باید به عنوان یکی از مهمترین اولویت های مسئولان و برنامه ریزان باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: دعای مادران و همسران شهدا راه گشا است و برکات معنوی این عزیزان در سخت ترین شرایط گره از مسائل مردم و مسئولان می گشاید.

اسماعیل عامری در تاریخ 10 شهریور 1312 به دنیا آمد و در تاریخ 12 تیر 1362 در منطقه عملیاتی مهران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

یحیی عامری فرزند شهید اسماعیل عامری در تاریخ 5 اسفند 1362 در منطقه عملیاتی دهلران، عملیات خیبر به پدر شهیدش پیوست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دعایی که راه گشا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعایی که راه گشا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید