دونالد ترامپ با مدیران غول های فناوری دیدار می نماید ، آنالیز وضعیت حریم خصوصی کاربران ، ادامه فشار مجلس سنا بر اهالی سیلیکون ولی

برخی گزارش ها از منابع داخلی کاخ سفید حکایت از آن دارند که دونالد ترامپ به زودی یک جلسه خصوصی با حضور مدیران غول های فناوری برگزار خواهد نمود.

دونالد ترامپ با مدیران غول های فناوری دیدار می نماید ، آنالیز وضعیت حریم خصوصی کاربران ، ادامه فشار مجلس سنا بر اهالی سیلیکون ولی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، دیدار ساندار پیچای مدیر ارشد گوگل و دیگر مدیران سرشناس سیلیکون ولی با دونالد ترامپ چندان دور از ذهن نیست و به زودی اتفاق می افتد.

یکی از مشاوران کاخ سفید در این خصوص می گوید: اینترنت ابعادی بسیار وسیع و غافلگیر نماینده دارد و متاسفانه گروه بزرگی از مردم از خدمات شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و غول های سیلیکون ولی رضایت ندارند.

بر همین اساس است که حدس زده می گردد مدیران ارشد غول های فناوری بار دیگر به واشنگتن مراجعه نموده و برای ادای شرحات با کاخ سفید رو به رو شوند.

به نظر می رسد رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ قصد دارد یک نشست جدی در کاخ سفید را با مدیران صنعت فناوری برگزار کند. یکی از مسئولان ارشد هماهنگی در این خصوص نیز گفت: ما قصد داریم یک کنفرانس کوچک داشته باشیم و رئیس جمهور سرپرست این جلسه خواهد بود. شرکت های حاضر در این جلسه، غول هایی خواهند بود که شهروندان از آنان رضایت کافی ندارند و آنطور که باید از حریم خصوصی کاربران حفاظت نمی نمایند.

البته هنوز تعیین نیست دقیقا ترامپ قرار است در جریان این کنفرانس روی چه موضوعاتی تمرکز کند. اما احتمال می رود بخشی از این جلسه به موضوع حضور مدیران تکنولوژی طی یک سال گذشته در مجلس سنا بی ارتباط نباشد.

اخیرا،مدیران شرکت هایی مثل اپل، آمازون و توییتر به خاطر شرح در مورد مواردی مثل حفظ حریم خصوصی داده های کاربران خود شهادت داده اند.

منبع: انتخاب

به "دونالد ترامپ با مدیران غول های فناوری دیدار می نماید ، آنالیز وضعیت حریم خصوصی کاربران ، ادامه فشار مجلس سنا بر اهالی سیلیکون ولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دونالد ترامپ با مدیران غول های فناوری دیدار می نماید ، آنالیز وضعیت حریم خصوصی کاربران ، ادامه فشار مجلس سنا بر اهالی سیلیکون ولی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید