فخرالدینی: مقابل الاتحاد کار سختی داریم اما ناامید نیستیم، آذری بهترین مدیرعامل فوتبالی در ایران است

میلاد فخرالدینی، مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در دیدار برابر الاتحاد کار سختی در پیش داریم، ولی برای صعود به مرحله بعدی ناامید نیستیم.

فخرالدینی: مقابل الاتحاد کار سختی داریم اما ناامید نیستیم، آذری بهترین مدیرعامل فوتبالی در ایران است

میلاد فخرالدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت تیمش برای بازی برگشت برابر الاتحاد عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و آماده بازی با الاتحاد هستیم. در بازی رفت گرمای هوا اذیت مان کرد و این شرایط در بازی برگشت هم وجود دارد، ولی کوشش می کنیم تا از این مرحله عبور کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب آهن به اندازه الاتحاد برای صعود از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شانس دارد، خاطر نشان کرد: آنها با یک مساوی هم صعود می نمایند و شانس خوبی هم دارند، ولی ما در بازی رفت یک گل زدیم و این می تواند به ذوب آهن یاری کند. الاتحاد واقعاً تیم خوبی است و ما کار سختی داریم، اما برای صعود ناامید نیستیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان راجع به اینکه محرومیتش برای همراهی ذوب آهن در این مرحله بخشیده شد، گفت: بخشش این محرومیت به خاطر لایحه و درخواستی بود که سعید آذری به AFC ارائه کرد. اصلاً فکر نمی کردم محرومیتم بخشیده گردد، ولی با کوشش مدیرعامل باشگاه این اتفاق رخ داد. آذری بدون شک بهترین مدیرعامل فوتبالی در ایران است و ذوب آهن باید به داشتن چنین مدیری افتخار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فخرالدینی: مقابل الاتحاد کار سختی داریم اما ناامید نیستیم، آذری بهترین مدیرعامل فوتبالی در ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخرالدینی: مقابل الاتحاد کار سختی داریم اما ناامید نیستیم، آذری بهترین مدیرعامل فوتبالی در ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید