ماجرای پرونده ارزی فرهاد مجیدی چیست؟

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، فرهاد مجیدی که پس از کناره گیری از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال بدون تیم مانده است، در تازه ترین اتفاق با اتهام یکی از نمایندگان مجلس روبرو شده که او را وارد ماجرای جدیدی نموده و این امکان مطرح شده که کار به شکایت کشیده خواهد شد.

ماجرای پرونده ارزی فرهاد مجیدی چیست؟

ماجرا از آن آغاز شد که احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: پیشنهاد کوپنی شدن کالا های اساسی برای دسترسی عموم مردم با قیمت مناسب داشتم که معمولاً با مخالفت دولتی ها روبرو شده، چون این ارز 4200 تومانی مختص افراد خاص است و اجناس آن هم دست مردم نمی رسد. آقای فرهاد مجیدی فوتبالیست مشهور 9 بار در لیست تخصیص ارز دولتی بوده است.

پس از انتشار این توئیت که طبیعتاً اتهام عجیب به سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال بود، فرهاد مجیدی پاسخ وی را داد و با رد این اظهار نظر تاکید نمود از این نماینده مجلس به دادگاه شکایت خواهد نمود. مجیدی در پاسخ به این اتهام عنوان نمود: دروغ می گویند تا وایرال بشوند. آدرس غلط می دهند تا برای اندکی شهرت، مردم را مقابل دزدی ها و اختلاس ها فریب بدهند. البته ما در اطراف فوتبال و استقلال با این بی اخلاقی ها آشنا هستیم و اگر نظارتی بود، با مدیران حقه بازی که حالا تمام دروغ هایشان ثابت شده، برخورد قاطعانه می کردند.

وقتی جریمه دروغگویی در مملکت ما ارزان و پاداش صداقت ناچیز شده است، نماینده مجلس هم به خودش اجازه می دهد که هر ادعای بی اساسی را مطرح کند. هیچ وقت در ایران شرکت و فعالیت بازرگانی نداشته ام، هرگز حتی یک ریال (دلار) ارز دولتی نگرفته ام و علیه این فرد اعاده حیثیت و شکایت خواهم کرد.

در حالی که مجیدی به طور کامل منکر دریافت حتی یک دلار ارز دولتی شد، نماینده مردم قم در مجلس توئیت جدیدی را در واکنش به این اظهار نظر سرمربی پیشین استقلال منتشر کرد و نوشت: آقای فرهاد مجیدی نسبت به خبر ارز 4200 تومانی در واکنشی عجولانه تکذیب و تهدید به شکایت کردند. حال بفرمایند علت مراجعه ایشان در تاریخ های 28 و 31 تیرماه 99 به دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت چه بوده؟ تا بقیه مطالب و اسناد را پس از شکایت ایشان به دادگاه ارائه نمایم.

به دنبال این شفاف سازی و پرسشی که امیرآبادی بیان کرد، سرمربی پیشین استقلال فعلاً سکوت نموده و پاسخی به آن نداده است. با توجه به اتهامی که به مجیدی وارد شده به نظر می رسد این ماجرا ادامه داشته باشد و سرمربی پیشین آبی پوشان کار را به شکایت بکشاند تا بتواند از اعتبار خودش و تکذیبی که عنوان نموده دفاع کند.

منبع: فرارو

به "ماجرای پرونده ارزی فرهاد مجیدی چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای پرونده ارزی فرهاد مجیدی چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید