واشنگتن: کرونا 18 ماه یا بیشتر در آمریکا ادامه می یابد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، وزارت بهداشت آمریکا هشدار داد که شیوع ویروس کرونا در این کشور 18 ماه یا بیشتر ادامه خواهد داشت.

واشنگتن: کرونا 18 ماه یا بیشتر در آمریکا ادامه می یابد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ارم گفتگو، وزارت بهداشت آمریکا هشدار داد که شیوع کرونا در این کشور 18 ماه یا بیشتر ادامه خواهد یافت و موج های متعددی خواهد داشت.

بر اساس آخرین آمار طی 24 ساعت گذشته 1608 نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده اند تا مجموع مبتلایان به کرونا در این کشور به 8019 نفر برسد.

همچنین با مرگ 15 نفر دیگر در آمریکا به دلیل کرونا، شمار قربانیان این ویروس در آمریکا به 124 نفر رسید.

با افزوده شدن ایالت ویرجینیای غربی به ایالت های آلوده به ویروس کرونا در آمریکا، هر 50 ایالت این کشور درگیر این بیماری شدند.

با این که تنها یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در ویرجینیای غربی گزارش شده است، فقدان امکانات کافی تست کرونا در این ایالت می تواند نشانه ای از بیشتر بودن شمار مبتلایان باشد.

گزارش ابتلا به ویروس کرونا در ویرجینیای غربی درحالی صورت می گیرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز گذشته (سه شنبه) گفته بود: نیازی به دریافت تست در ویرجینیای غربی نیست و تا کنون هم موردی گزارش نشده است.

عدم جدی دریافت بحران شیوع ویروس کرونا توسط ترامپ باعث افزایش خشم و نارضایتی عمومی در میان مردم این کشور شده است. (جزئیات بیشتر)

ترامپ در روزهای ابتدایی شیوع این ویروس در آمریکا گفت که این موضوع فریبکاری دیگر دموکرات ها است. چند روز بعد و در حالی که تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا دو رقمی شده بود مدعی شد که دولتش کاملا شیوع کرونا را تحت کنترل دارد و فقط یک نفر که از چین آمده به این ویروس مبتلا است.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "واشنگتن: کرونا 18 ماه یا بیشتر در آمریکا ادامه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن: کرونا 18 ماه یا بیشتر در آمریکا ادامه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید