پیش بینی ناامیدانه طرفداران رئال مادرید از سرنوشت زیدان در یک نظرسنجی

بخش قابل توجهی از طرفداران تیم فوتبال رئال مادرید نسبت به عملکرد و نتایج این تیم در فصل پیش رو بدبین هستند.

پیش بینی ناامیدانه طرفداران رئال مادرید از سرنوشت زیدان در یک نظرسنجی

به گزارش خبرنگاران، نتایج ضعیف اخیر تیم فوتبال رئال مادرید از جمله باخت 7 بر 3 آن مقابل اتلتیکومادرید در جام قهرمانان بین المللی سبب ایجاد موجی از بدبینی و ناامیدی در میان طرفداران شده است.

آنها که امیدوار بودند بازگشت زین الدین زیدان به کادر فنی کهکشانی ها - اتفاقی که 9 ماه پس از استعفای او در خاتمه دوره اول مربیگری اش در رئال مادرید رخ داد - منجر به بازگشت تیم سفیدپوش مادرید به روزهای اوجش گردد.

در این بین نتایج ضعیف رئال مادرید در ادوی پیش فصل با وجود جذب بازیکنانی مانند ادن ازار و لوکا یوویچ که شامل باخت مقابل بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید و تساوی مقابل آرسنال می گردد، اوضاع را تغییر داده است.

به همین دلیل نشریه آس چاپ مادرید در یک نظرسنجی آنلاین در سایت خود از مخاطبان رئالی خود خواسته نظرشان را درباره زیدان اعلام نمایند و بگویند که آیا به نظر آنها این مرد فرانسوی تا خاتمه نیم فصل نخست در سانتیاگو برنابئو دوام خواهد آورد یا نه. این نظرسنجی نتیجه جالبی داشته چرا که 53 درصد از نزدیک به 2 هزار شرکت نماینده آن، اعتراف نموده اند که شک دارند زیدان تا خاتمه نیم فصل اول دوام بیاورد و او قبل از کریسمس سال 2020 اخراج خواهد شد. 47 درصد دیگر از آنها اما امیدوارند که زیزو تا خاتمه فصل از اعتماد مسئولان باشگاه برخوردار خواهد بود.

رئال مادرید فردا (سه شنبه) از ساعت 20:30 به وقت تهران در جام آئودی به مصاف تاتنهام می رود و چهارشنبه هفته آینده نیز با ردبول سالزبورگ یک بازی محبت آمیز دیگر خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیش بینی ناامیدانه طرفداران رئال مادرید از سرنوشت زیدان در یک نظرسنجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی ناامیدانه طرفداران رئال مادرید از سرنوشت زیدان در یک نظرسنجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید