10 گربه برتر بازی های ویدیویی

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، در این مدت ما مطالب زیادی از گربه ها در دنیای بازی های ویدئویی دیدیم. معروف ترین آن هم کاراکتر اصلی بازی ولگرد (Stray) بوده که شما یک گربه بودن را تجربه خواهید کرد. نکته اصلی در خصوص این موجودات این است که طراحی کلی آن ها نسبت به ساخت یک کاراکتر عادی دشوارتر است. به همین علت شرکت های بازی سازی برای ساخت این موجودات باید زحمت زیادی بکشند.

10 گربه برتر بازی های ویدیویی

گربه ها هواداران زیادی دارند. به دلیل اینکه این موجودات بسیار دوست داشتنی بوده و رفتار خاصی دارند. اگر شما به گربه ها علاقه داشته باشید، قطعاً از حضور آن ها در یک بازی نیز لذت خواهید برد. نکته جالب اینجاست که گربه ها در عناوین بسیار عجیب هم حضور دارند. برای مثال می توان به دارک سولز 2 (Dark Souls 2) اشاره نمود. حال ما در این فهرست کوشش کردیم تا برترین گربه های جهانی بازی های ویدئویی را به شما معرفی کنیم. پس اگر شما از دوست داران این موجودات هستید، با ما همراه باشید.

10. کافه گربه - یاکوزا 6 (Cat Cafe - Yakuza 6)

زمانی که حرف از عناوین یاکوزا می گردد کمتر کسی انتظار گربه را دارد. با اینحال کریو کازوما (Kiryu Kazuma) از دوست داران گربه ها بود. به همین خاطر زمانی که این موجودات را پیدا می کرد، به خانه آورده و به آن ها غذا می داد. یکی از نکات جالب اینجا بود که اگر شما این موجودات را در خیابان ببینید، می توانید که کافه گربه زنگ زده که بیایند و آن ها را ببرند. سپس شما می توانستید در یکی از مأموریت های جانبی بازی یاکوزا به کافه گربه رفته و آن ها را ببینید.

9. شالکویر شیرین - دارک سولز 2 (Sweet Shalquoir - Dark Souls 2)

قطعاً وقتی بحث گربه است، آخرین عنوانی که به نظر شما می رسد، دارک سولز است. شالکوییر یکی از کرکترهای بسیار دوست داشتنی در بازی دارک سولز 2 است. صدای او نیز بسیار عجیب طراحی شده و همین باعث شده تا بیش از پیش دوست داشتنی گردد. زمانی که شما شالکوییر را دیدار کنید، به شما در خصوص بوی تنتان نظر خواهد داد. هر بیشتر در بازی پیش بروید بوی تن شما برای شالکویر خوشایندتر خواهد بود. به طور کلی این کاراکتر بسیار در بازی دارک سولز 2 اهمیت دارد!

8. نکارو - لبه ابدیت (Nekaroo - Edge of Eternity)

نکارو قطعاً یکی از مهربان ترین گربه های موجود در جهانی بازی های ویدئویی است. این موجود شما را به مکان های مختلف برده و از طرفی حرکت با او نیز بسیار لذت بخش است. نکارو ویژگی های خاصی دارد مخصوصاً اینکه موجود بسیار بزرگی است. با اینحال این ویژگی ها چیزی از گربه بودن او کم نمی نمایند.

7. خاجیت - مجموعه الدر اسکرولز (Khajit - Elder Scrolls)

بعضی از افراد باور دارند که گربه ها مانند انسان ها هستند. خاجیت ها یک نمونه کامل از این موضوع هستند. این موجودات یک نژاد قابل بازی بوده که ویژگی های خاص خود را دارند. از طرفی در جهانی الدر اسکرولز نیز نقش بسیار مهمی دارند. این موجودات آخرین بازماندگان مردمان جانوری (Beast People) هستند. به همین خاطر قدمت بسیار زیادی هم در جهانی الدر اسکرولز دارند. خانجیت ها سختی بسیار زیادی در طول زندگی خود کشیده اند. به دلیل اینکه جامعه دیدگاه خوبی به این موجودات ندارد. با اینحال اگر شما این دسته را به عنوان کاراکتر انتخاب کنید، با داستان جالبی روبرو خواهید شد.

6. پالیکوها - مانسترهانتر ورلد (Palicoes - Monster Hunter: World)

پالیکوها نقش خاصی در بازی مانستر هانتر ورلد دارند. این کاراکترها برای شما غذا آماده نموده و به شما می دهند. این رفتار برای یک گربه بسیار عجیب بوده ولی با اینحال همه گیمرها پذیرای آن هستند. شما می توانید این موجودات را تا حد خوبی شخصی سازی نموده و برایشان لباس تهیه کنید. همین موضوع باعث می گردد تا مانستر هانتر ورلد جنبه کمدی به خود بگیرد. با توجه به قابلیت شخصی سازی در این بازی، علاقه شما نیز به این موجودات قطعاً از قبل بیشتر خواهد شد.

5. دفودیل - اسپیریتفارر (Daffodil - Spiritfarer)

دفودیل یک گربه با پشم های طلایی است و نقش مهمی در بازی اسپیریتفارر دارد. در طول بازی این گربه شما را همراهی خواهد نمود. از طرفی به وسیله یک بازیکن دوم نیز می توان آن را کنترل کرد. یکی از نکات مهم دفودیل این است که می توان با آن ارتباط برقرار کرد و حتی آن را نوازش کرد. طراحی این گربه ارتباط خاص میان انسان و حیوان خانگی اش را نشان می دهد. به همین خاطر دفودیل نقش مهم در جهانی بازی های ویدئویی دارد.

4. گربه کشتی - دریای دزدان (Ships Cat - Sea of Thieves)

گربه دوست داشتنی داخل کشتی شخصیتی جداگانه برای خود دارد. این موجود در پی ماهی بوده و شما می توانید او را در مکان های مختف کشتی ببینید. تنها نکته منفی گربه کشتی این است که شما باید او را بخرید. البته پس از خرید او قطعاً پشیمان نخواهید شد.

3. اسلاگ کت - جهانی باران (Slug Cat - Rain World)

زمانی که یک گربه در جهانی بازی های ویدئویی وجود دارد اکثراً به عنوان یک کاراکتر جانبی است. در اصل این شخصیت ها قابل کنترل نیستند و انسان ها به آن ها دستور می دهند. در بازی جهانی باران انسان ها برای مدت زیادی است که از بین رفته اند. به همین خاطر شما به راحتی می توانید گربه ها را کنترل نموده و در این جهانی عجیب بگردید. دوام آوردن در این جهان بدون یاری انسان ها بسیار سخت است. پس شما باید کوشش کنید که مستقل شده و به تنهایی زندگی کنید.

2. جگوار - سایه تومب رایدر (Jaguar - Shadow of The Tomb Raider)

شاید نتوان این گربه را مانند موارد دیگر در این فهرست دانست. با اینحال جگوار نقش بسیار مهمی در عنصر ترس در بازی سایه تومب رایدر داشت. به همین خاطر حضور او در این فهرست اجباری بود. با اینحال همانطور که معین است لارا پس از مبارزه با او، جگوار را شکست داده و از بین می برد. یاد این گربه همواره در خاطره ها باقی خواهد ماند!

1. می - شب در جنگل (Mae - Night in the Woods)

می یک گربه بسیار عجیب است. این گربه در اصل نیمه انسان بوده و رفتارهای بسیار خاصی دارد. می به نسبت موارد دیگر در این فهرست بیشتر صحبت می نماید و شما نیز بیشتر با آن ارتباط برقرار خواهید کرد. به طور کلی بازی شب در جنگل یک عنوان عجیب است. پس شما هم باید انتظار موارد جالب زیادی را در این بازی داشته باشید. قطعاً حضور می در این بازی یکی از عناصر مهم و کلیدی در آن است.

برترین گربه: گربه بازی ولگرد - ولگرد (Stray Cat - Stray)

این گربه را می توان جنجالی ترین مورد در میان موارد این فهرست دانست. گربه بازی ولگرد نام خاصی ندارد. به همین خاطر شما می توانید هرچه که دوست دارید او را صدا کنید. در جهانی بازی ولگرد ربات ها حضور دارند و انسان ها سال های پیش این جهان را رها نموده اند. داستان بازی بسیار مجذوب کننده بوده و خود گربه نیز دقیق و ماهرانه طراحی شده است. از طرفی گربه بسیار دوست داشتنی بوده و حتی یک گربه مخصوص برای میو کردن دارد! بازی ولگرد برترین عنوان برای دوست داران گربه بوده و یکی از برترین تجربیات گربه بودن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

نظر شما در خصوص حضور گربه ها در بازی های ویدئویی چیست؟ آیا درست است این موجودات در بازی ها حضور داشته باشند؟ آیا شما تجربه ای دارید که گربه بازی برای شما دوست داشتنی باشد؟ با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: RockPaperShotgun.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "10 گربه برتر بازی های ویدیویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 گربه برتر بازی های ویدیویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید