بیت کوین جهان را متحد خواهد کرد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، مدیرعامل توییتر و اسکوئر، جک دورسی یکی از طرفداران بیت کوین است و حالا در توییتی ادعا کرده که این رمزارز در نهایت جهان را متحد خواهد کرد.

بیت کوین جهان را متحد خواهد کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو، رمزارزها در ماه های گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده اند. برای مثال بیت کوین به نام باارزش ترین رمزارز بازار در مدت کوتاهی نیمی از ارزش خود را از دست داد، هرچند در حال حاضر شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد. افراد تاثیرگذار زیادی طرفدار رمزارزها هستند که از میان آن ها می توان به ایلان ماسک و جک دورسی اشاره کرد.

حالا جک دورسی در توییتی دوباره از بیت کوین حمایت کرده و آن را وسیله ای برای متحد کردن کشورها و در نهایت جهان نام کرده: بیت کوین یک کشور عمیقا دو قطبی شده را متحد خواهد کرد و در نهایت جهان را متحد می کند.

دورسی بطور خاص به کشوری اشاره نکرده، اما با توجه به شکست سناتورهای آمریکا برای افزایش دخالت دولت این کشور در بازار رمزارزها، به نظر می رسد منظور مدیرعامل توییتر ایالات متحده باشد.

این اولین باری نیست که دورسی بیت کوین را یک راه حل جهانی توصیف می کند چرا که برای مثال در کنفرانس بیت کوین در ژوئیه گفته بود که امیدوار است که بیت کوین باعث صلح جهانی شود: ایلان ماسک این موضوع را زودتر گفته بود. ما همه این خشونت های انحصاری را داریم و هر فردی بطور جداگانه قدرتی ندارد. این حجم از هزینه و حواس پرتی که از سیستم پولی کنونی ما نشات می گیرد، واقعی است و توجه ما را از مسائل بزرگتر دور می کند، برخی مسائل بزرگی که ایلان سعی در برطرف آن ها دارد، مانند سفرهای بین سیاره ای.

وی اضافه کرد: تمام این حواس پرتی هایی که باید روزانه با آن ها سروکار داشته باشیم، ما را از اهداف بزرگتری که روی زندگی تمام افراد روی این کره تاثیر می گذارد، دور می کند. شاید این موضوع کمی مضحک به نظر برسد، اما وقتی مسائل اساسی و پایه را برطرف کنید، بقیه چیزها بطور چشمگیری بهبود پیدا می کنند. این کار به زمان نیاز دارد، اما امید من صلح است.

در حال حاضر نمی دانیم بیت کوین، رمزارزی که ارزشی نزدیک به 45 هزار دلار دارد و البته استخراج آن بعضا آسیب های زیادی به محیط زیست وارد می کند، چگونه می تواند برخی مسائل بنیادی جهان را حل نماید و منجر به اتحاد و صلح جهانی شود. شاید در آینده دورسی اطلاعات بیشتری درباره دیدگاه هایش منتشر کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "بیت کوین جهان را متحد خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیت کوین جهان را متحد خواهد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید