زیباشدن سیمای بصری منطقه 14 در استقبال از مهر

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، شهردار منطقه 14 از تمهیدات ویژه شهری با اولویت پیرامون مراکز آموزشی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

زیباشدن سیمای بصری منطقه 14 در استقبال از مهر

محمد امین سالاری پور گفت: دستورالعمل اجرای طرح استقبال از مهر به منظور تامین امکانات مورد نیاز و انجام اقدامات لازم برای دسترسی دانش آموزان به مراکز آموزشی، زیباسازی منظرشهری و بهبود و افزایش کیفیت در شرایط نگهداشت شهر در دستور کار حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه قرارگرفت.

سالاری پور با اشاره رنگ آمیزی بیش از 4هزار مترمربع از جداره های بیرونی و المانهای مدارس منتخب و بیش از 5 هزار متر طول آذین بندی و نصب پرچم ایران که تا به امروز برای استقبال از مهر اجرا شده، از پیرایش شهر ، پاکسازی نماها و زیباسازی جداره های مدارس خبر داد.

وی به تشریح دیگر اقدامات شاخص برای بازگشایی مدارس پرداخت و گفت: رسیدگی به شرایط مبلمان و حذف زوائد فیزیکی فضای داخل حیاط مدارس ، پاکسازی کامل نمای مدارس ، رنگ آمیزی و نقاشی دیواری بیرونی همچنین دربهای ورودی، تابلوهای سر درب مدارس (شست و شو،بازسازی، تعویض) و المانهای حیاط مدارس ، نگهداشت فضای سبز محوطه داخل مراکز آموزشی، کاشت نهال، درختچه و گل وگیاه در فضای حیاط و محوطه مدارس ، نصب نیمکت و سطل زباله ، رنگ آمیزی پل های عابر پیاده، طعمه گذاری کلونی های آلوده در محیط مدارس،اکران طرح های فرهنگی در خصوص بازگشایی مدارس و... آغاز شده است.

شهردار منطقه 14 با بیان اینکه ارتقای سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضا های آموزشی، بازپیرایی فضای سبز، زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی از رویکرد های این طرح است، افزود: رسیدگی ویژه به امور نگهداشت شهر در منطقه در دو بازه زمانی از 15 تا 31 شهریور و بازه دوم از اول الی 15 مهر با جدیت هر چه تمام تر دنبال می شود.

وبلاگ ارم گفتگو اجتماعی شهری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زیباشدن سیمای بصری منطقه 14 در استقبال از مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباشدن سیمای بصری منطقه 14 در استقبال از مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید