سهام تیم تراکتور در بورس به طرفداران عرضه می گردد

به گزارش وبلاگ ارم گفتگو، محمدرضا زنوزی مطلق عصر امروز در جمع اعضای کادرفنی و بازیکنان تراکتور گفت: حضور در رتبه سیزدهم برازنده نام تراکتور، طرفداران، شما، من، کادرفنی و ارکان مدیریتی باشگاه نیست. انتظارم از شما بیشتر است. تراکتور از نظر نفرات و اعتبار تیم کوچکی نیست. بازیکنان بزرگی در ابتدای فصل و نیم فصل جذب شده اند. بعلاوه بازیکنان بزرگی از فصل های گذشته در تیم حضور داشتند و من از جایگاه فعلی تراکتور رضایت ندارم.

سهام تیم تراکتور در بورس به طرفداران عرضه می گردد

زنوزی با بیان اینکه طلب بازیکنان پرداخت خواهد شد، اضافه کرد: شاید از نظر اقتصادی کمی در مضیقه بودید، ولی نه در این حد که چنین نتایجی کسب گردد. مقدار دریافتی بازیکنان سایر تیم ها از تراکتور کمتر است. بازیکنان فصول گذشته که در تیم حضور دارند و یا جدا شده اند، طلب شان را به طور کامل دریافت نموده اند. بنده به مدیرعامل و سرمربی تیم هم اعلام نموده ام که حق و حقوق بازیکنان پرداخت می گردد.

وی با بیان اینکه بدشانسی در نتایج اخیر تراکتور دخیل بوده است، اعلام کرد: طلب بازیکنان در زمان توسعه فولاد و در چهار سال اخیر در تراکتور به طول کامل پرداخت شده است. جایگاه فعلی تیم برازنده شما و طرفداران نیست. در یکسری بازی ها شانس دخیل بوده است، مثل بازی های اخیر که دو پنالتی از دست دادیم. این موضوع در فوتبال طبیعی است و هر بازیکنی حق اشتباه دارد.

زنوزی ضمن تاکید بر اینکه تراکتور واگذار نخواهد شد، گفت: بیاییم برای این هفت بازی یک تیم دیگری باشیم. به این هفت بازی به چشم هفت فینال نگاه کنیم. شما استحقاق حضور در جمع سه تیم را داشتید. یکسری حواشی هم به این موضوع دامن زده که فوتبالی نبود. مثلاً می گفتند می خواهد تیم را تحویل دهد که نشد. من اینجا اعلام می کنم که با توجه به اینکه کسی تراکتور را تحویل نگرفت، ما دیگر قصد واگذاری نداریم. من نمی توانم بنشینم و ببینم عشق طرفداران به خاطر ندانم کاری یک عده پرپر گردد.

وی اضافه کرد: تراکتور عشق طرفداران است و نمی گردد به خاطر چند نفر از آن بگذریم. در این تیم سرمایه گذاری شده و شما سرمایه های باشگاه و یک مجموعه هستید. این اجازه را هم نمی دهیم که یک عده به اهدافشان برسند.

زنوزی تاکید نمود: با هماهنگی و همکاری استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب دکتر عابدین خرم کوشش می کنیم که تراکتور را در بورس به طرفداران عرضه کنیم و در این راستا از آقای استاندار تشکر می کنیم که حامی و پشتیبان تراکتور، طرفداران و مردم آذربایجان هستند.

وی گفت: طی یک مصاحبه می گویم که چه اتفاقاتی در فوتبال رخ می دهد. اینکه چرا تیم های خصوصی را می خواهند نابود نمایند. باتوجه به اینکه دیگر قصد واگذاری تراکتور را ندارم، باید از امروز تیم متفاوتی باشیم. فوتبالی بازی کنید که برازنده شما و نام بزرگ تراکتور است. شما این بازی را انجام دهید ما هم از فردا در خدمت شما خواهیم بود.

مالک تراکتور در خاتمه تاکید نمود: به خدا قسم شما می توانید تیم های بزرگ را شکست دهید. با اینکه تیم تقویت نشده بود، شما نتیجه خوبی در آسیا کسب کردید، تیم کنونی به مراتب قدرتمندتر است. ما برای برد می رویم و من قول می دهم که پاداش های خوبی به شما داده گردد. تیم بسیار خوبی برای سال آینده با حضور این بازیکنان و اضافه شدن بازیکنان دیگر خواهیم بست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سهام تیم تراکتور در بورس به طرفداران عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام تیم تراکتور در بورس به طرفداران عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید